Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty do przygotowania przetworów domowych

Obniżka
Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
9,39 zł
15,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ksylitol C Krystialiczny 250 g - Santini
Dostępność

Ksylitol C Krystialiczny 250 g - Santini

Data min. trwałości: 2028/12/03
12,45 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrytol (Erytrol) 250 g - Intenson
Dostępność

Erytrytol (Erytrol) 250 g - Intenson

Data min. trwałości: 2029/02/17
15,09 zł
6,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch
Dostępność

Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/04
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
16,89 zł
33,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Cynamonowy Trzcinowy Bezglutenowy Bio 20 g - Amylon
Dostępność

Cukier Cynamonowy Trzcinowy Bezglutenowy Bio 20 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/18
2,29 zł
11,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Ocet Jabłkowy 5% 750 ml - NaturAvena
Dostępność

Ekologiczny Ocet Jabłkowy 5% 750 ml - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/02/23
16,58 zł
2,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
11,29 zł
11,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Agar 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Agar 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/09/30
18,47 zł
18,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Cukier Trzcinowy Brązowy Demerara Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Cukier Trzcinowy Brązowy Demerara Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,43 zł
1,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol Bio 1 kg - Batom
Dostępność

Erytrytol Bio 1 kg - Batom

Data min. trwałości: 2028/06/11
43,76 zł
4,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pektyna Cytrusowa 50 g - Sunplant
Dostępność

Pektyna Cytrusowa 50 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2027/11/10
11,29 zł
22,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
10,99 zł
18,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/29
9,84 zł
49,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,87 zł
12,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Trzcinowy 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Cukier Trzcinowy 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/11/30
12,87 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 50 G - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 50 G - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Erytrytol 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/29
17,59 zł
3,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 60 g - Dary Natury
Dostępność

Imbir Mielony 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
7,79 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli 60 g - Dary Natury
Dostępność

Chilli 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops