Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mieszanki przypraw eko adresowane do sympatyków zdrowej i smacznej kuchni

Obniżka
Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
16,89 zł
33,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostka Rosołowa Warzywna EKO 60 g (6x 10 g) - Dary Natury
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna EKO 60 g (6x 10 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/04
6,34 zł
10,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Eko Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
8,89 zł
17,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Masła Ziołowego i Twarogu Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Masła Ziołowego i Twarogu Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,69 zł
25,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,89 zł
11,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,79 zł
37,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Uniwersalna Przyprawa z Dzikich Ziół 40 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Uniwersalna Przyprawa z Dzikich Ziół 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
7,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
14,72 zł
36,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,25 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa do Karkówki 40 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa do Karkówki 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
7,59 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury
Dostępność

Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
31,99 zł
39,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana
Dostępność

Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/08/24
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/03
14,19 zł
23,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops