Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mieszanki przypraw eko adresowane do sympatyków zdrowej i smacznej kuchni

Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/08/06
15,29 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian
Dostępność

All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/06/08
15,89 zł
28,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/26
16,39 zł
20,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom
Dostępność

Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/01
16,74 zł
11,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,79 zł
33,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
16,89 zł
33,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
17,69 zł
8,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,19 zł
12,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,79 zł
37,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury
Dostępność

Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Złote Mleko w Proszku 100 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Złote Mleko w Proszku 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
23,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,89 zł
11,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana
Dostępność

Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/08/24
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
31,99 zł
39,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops