Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa żywność sklep ze zdrową żywnością MarketBIo.pl

Zdrowa żywność sklep

Gdzie kupować zdrową żywność?

Jeżeli kupować zdrową żywność to najlepiej za pośrednictwem internetu w sklepach internetowych takich jak nasz czyli marketbio.pl Można tu spotkać nie dość że największy wybór produktów to jeszcze można odnaleźć produkty w najlepszych cenach. Wygodne także jest zamawianie za pośrednictwem komputera zamiast przeszukiwać półki w sklepach stacjonarnych

BESTSELLER
Pajarito Tradicional Yerba Mate 1kg
Dostępność

Pajarito Tradicional Yerba Mate 1kg

Data min. trwałości: 2028/02/29
23,23 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Włoskie Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
72,99 zł
7,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Ryż Basmati Biały Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/04
18,29 zł
1,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,87 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Fettuccine 1,4 kg (1 kg) - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Fettuccine 1,4 kg (1 kg) - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/12/25
28,73 zł
2,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/02
9,79 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Goji Suszone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Jagody Goji Suszone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/10
66,98 zł
6,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Noodles 1,4 kg (1 kg)  - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Noodles 1,4 kg (1 kg) - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/08/07
24,93 zł
2,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Erytrytol 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/11
26,07 zł
2,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/10/15
60,03 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
88,99 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/07
46,99 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone Bio 1 Kg Bio Planet - Figa Suszona
Dostępność

Figi Suszone Bio 1 Kg Bio Planet - Figa Suszona

Data min. trwałości: 2027/11/28
65,97 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Despalada 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Green Despalada 1 kg

Data min. trwałości: 2029/05/31
52,07 zł
5,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/05/31
144,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/07
34,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Kiedy zdrowa żywność ekologiczna?

Żywność ekologiczną kupujemy gdy już przejdziemy na zdrowe odżywianie czyli zaczniemy wybierać produkty bez konserwantów o jak najprostszym składzie bez zbędnych dodatków najlepiej jedno lub trzyskładnikowe kiedy cały skład produktu jest do nas zrozumiały, a pod różnymi symbolami dużej litery E nie kryją się niewiadomego pochodzenia dodatki które są po prostu do nas niezrozumiałe. Wówczas najlepiej zacząć kupować żywność ekologiczną jeżeli wcześniej nie było nas na nią stać lub nie byliśmy za bardzo świadomi że tylko na taką powinniśmy wydać pieniążki. Podsumowując: zakup żywności ekologicznej jest zazwyczaj drugim krokiem po zakupie zdrowej żywności konwencjonalnej przez Polaków. Oczywiście dla osób świadomych, które rozumieją już czym jest żywność ekologiczna najlepiej zacząć drogę prawidłowego odżywiania właśnie od zdrowej żywności ekologicznej czyli jedynej słusznej żywności.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops