Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Święta z Marketbio.pl – zdrowe produkty na świąteczny stół

Sól Himalajska Różowa Drobno Mielona 1kg -  Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobno Mielona 1kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2031/02/28
9,99 zł
1,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita
Dostępność

Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita

Data min. trwałości: 2027/10/24
12,80 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Owocowa HOT APPLE 36 g (20x 1,8 g) - Basilur
Dostępność

Herbatka Owocowa HOT APPLE 36 g (20x 1,8 g) - Basilur

Data min. trwałości: 2027/07/10
18,33 zł
0,92 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Jasna Typ 550 BIO 1 kg - Biolife
Dostępność

Mąka Pszenna Jasna Typ 550 BIO 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/09/10
8,92 zł
0,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/07/25
7,33 zł
0,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Pszenna Cukiernicza Typ 450 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Pszenna Cukiernicza Typ 450 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,29 zł
0,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/20
5,79 zł
0,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Suszone 500 g - Smakosz
Dostępność

Śliwki Suszone 500 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/03/31
29,99 zł
0,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops