Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Święta z Marketbio.pl – zdrowe produkty na świąteczny stół

BESTSELLER
Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Wodzisław
Dostępność

Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
2,09 zł
13,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
1,44 zł
9,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 70 g - Delecta
Dostępność

Soda Oczyszczona 70 g - Delecta

Data min. trwałości: 2028/07/31
2,04 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka Oferta-miesiaca
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/01/06
1,86 zł
23,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 21 g - Leckers

Data min. trwałości: 2028/06/26
1,56 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,49 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,25 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops