Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka Oferta-miesiaca
Panierka Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Amylon
Dostępność

Panierka Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/07/23
9,04 zł
4,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bezglutenowa  Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/08
7,89 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Capelli D'Angelo Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Capelli D'Angelo Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/12/18
8,23 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Gorzka 85% Kakao Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Gorzka 85% Kakao Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/06/21
15,19 zł
20,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieczywo Chrupkie Amarantusowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital
Dostępność

Pieczywo Chrupkie Amarantusowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/10/05
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wafle z Sorgo i Amarantusa Bezglutenowe Bio 120 g - Fiorentini
Dostępność

Wafle z Sorgo i Amarantusa Bezglutenowe Bio 120 g - Fiorentini

Data min. trwałości: 2027/06/18
9,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Słodzona Daktylami Bezglutenowa Bio 80 g Super Fudgio
Dostępność

Czekolada Słodzona Daktylami Bezglutenowa Bio 80 g Super Fudgio

Data min. trwałości: 2027/10/02
28,99 zł
36,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron VERMICELLI Nitka Gruba Bezglutenowy 250 g - Bezgluten
Dostępność

Makaron VERMICELLI Nitka Gruba Bezglutenowy 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2028/05/29
13,11 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chipsy Kukurydziane Solone Bezglutenowe Bio 250 g - Amaizin
Dostępność

Chipsy Kukurydziane Solone Bezglutenowe Bio 250 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2027/03/03
11,45 zł
4,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Granola z Goji Bezglutenowa Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin
Dostępność

Granola z Goji Bezglutenowa Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin

Data min. trwałości: 2027/06/01
28,71 zł
8,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
57,55 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops