Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Choco Balls Chrupki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Schar
Dostępność

Choco Balls Chrupki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/06
18,11 zł
7,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Awokado Bezglutenowa Bio 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/27
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Pasta Kremowa z Mango i Curry Bezglutenowe Bio 140 g Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Mango i Curry Bezglutenowe Bio 140 g Allos

Data min. trwałości: 2027/06/11
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafelki z Kremem Kakaowym Bezglutenowe 125 g - Schar
Dostępność

Wafelki z Kremem Kakaowym Bezglutenowe 125 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/04/01
9,16 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bułki Kajzerki Bezglutenowe 240 g (4x 60 g) - Incola
Dostępność

Bułki Kajzerki Bezglutenowe 240 g (4x 60 g) - Incola

Data min. trwałości: 2027/02/05
17,69 zł
7,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron SPAGHETTI Bezglutenowy 250 g - Bezgluten
Dostępność

Makaron SPAGHETTI Bezglutenowy 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2028/03/04
18,49 zł
7,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Ryżowe 75 g - Natural
Dostępność

Chrupki Ryżowe 75 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/05/27
5,59 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babeczka Czekoladowa Bezglutenowa 65 g - Schar
Dostępność

Babeczka Czekoladowa Bezglutenowa 65 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/01/09
4,85 zł
7,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany z Batatami Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron Gryczany z Batatami Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/31
18,99 zł
7,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,49 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola
Dostępność

Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola

Data min. trwałości: 2027/01/29
14,89 zł
7,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Racuchy KETO Bezglutenowe 170 g - Pięć Przemian
Dostępność

Racuchy KETO Bezglutenowe 170 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/03
13,49 zł
7,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Brązowego Bezglutenowy BIO 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Brązowego Bezglutenowy BIO 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/12/31
19,89 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Gryka Ekspandowana Bezglutenowa Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Gryka Ekspandowana Bezglutenowa Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,99 zł
7,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kukurydziane Solone Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin
Dostępność

Chipsy Kukurydziane Solone Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2027/01/04
11,99 zł
7,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops