Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Snack Wafle w Czekoladzie Bezglutenowe 105 g (3x 35 g) - Schar
Dostępność

Snack Wafle w Czekoladzie Bezglutenowe 105 g (3x 35 g) - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/17
9,16 zł
8,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital
Dostępność

Pieczywo Chrupkie Kasztanowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/09/10
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Nachos Kukurydziane Serowe Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin
Dostępność

Chipsy Nachos Kukurydziane Serowe Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2026/12/12
13,39 zł
8,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Granola z Goji Bezglutenowa Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin
Dostępność

Granola z Goji Bezglutenowa Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin

Data min. trwałości: 2027/06/01
28,71 zł
8,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/04/30
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
92,31 zł
9,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar
Dostępność

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/06
13,88 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/04/22
23,16 zł
9,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Budyń Waniliowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon
Dostępność

Budyń Waniliowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/04/24
3,75 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX
Dostępność

Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX

Data min. trwałości: 2027/03/05
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Truskawkowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon
Dostępność

Kisiel o Smaku Truskawkowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/05/25
2,89 zł
9,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/03/30
2,89 zł
9,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Digestive Choc 150 g - Schar
Dostępność

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Digestive Choc 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/07/08
14,49 zł
9,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops