Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Pasztet Pomidorowy z Cieciorką Bezglutenowy 160 g - Primavika
Dostępność

Pasztet Pomidorowy z Cieciorką Bezglutenowy 160 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/03
9,29 zł
5,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hummus Naturalny Bezglutenowy 160 g - Primavika
Dostępność

Hummus Naturalny Bezglutenowy 160 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/01
9,99 zł
6,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/22
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika
Dostępność

Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/16
22,11 zł
11,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Bezglutenowy 3-Kolorowy Świderki 400 g - Sam Mills
Dostępność

Makaron Bezglutenowy 3-Kolorowy Świderki 400 g - Sam Mills

Data min. trwałości: 2029/03/13
10,79 zł
2,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/04/30
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten
Dostępność

Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/28
10,59 zł
15,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Na Ciasto Brownie Bezglutenowa 300 g - Celiko
Dostępność

Mieszanka Na Ciasto Brownie Bezglutenowa 300 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka na Ciasto Biszkoptowe Bezglutenowe 200 g - Celiko
Dostępność

Mieszanka na Ciasto Biszkoptowe Bezglutenowe 200 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,89 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany z Batatami Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron Gryczany z Batatami Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/31
18,99 zł
7,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - HORECA
Dostępność

Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - HORECA

Data min. trwałości: 2027/12/31
66,50 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Razowy Mafalde Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Mafalde Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2028/01/22
16,39 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/08
12,29 zł
12,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops