Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Granola Biała Czekolada i Truskawki Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Biała Czekolada i Truskawki Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/02/27
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Kokos i Migdał Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Kokos i Migdał Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/03/26
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Owoce Leśne Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Owoce Leśne Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/03/27
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin
Dostępność

Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin

Data min. trwałości: 2027/05/27
34,99 zł
10,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/06/18
5,49 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic
Dostępność

Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Flatbreads Tortilla Bezglutenowa 180 g - Schar
Dostępność

Flatbreads Tortilla Bezglutenowa 180 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/06
19,99 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Warzywne Bezglutenowe BIO 85 g - McLLOYD's
Dostępność

Chipsy Warzywne Bezglutenowe BIO 85 g - McLLOYD's

Data min. trwałości: 2027/06/18
9,99 zł
11,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian
Dostępność

Płatki Drożdżowe Nieaktywne Bezglutenowe 150 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/11/20
17,89 zł
11,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika
Dostępność

Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/16
22,11 zł
11,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops