Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naleśniki and Gofry Mieszanka Bezglutenowa 300 g - Bezgluten
Dostępność

Naleśniki and Gofry Mieszanka Bezglutenowa 300 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/05/12
8,47 zł
2,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/03
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/18
7,12 zł
2,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron PIPETTE Kolanka Bezglutenowy 250 g - Bezgluten
Dostępność

Makaron PIPETTE Kolanka Bezglutenowy 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2028/02/06
16,59 zł
6,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita
Dostępność

Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita

Data min. trwałości: 2029/07/09
6,02 zł
1,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/24
10,89 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Napój z Zielonej Herbaty Matcha Bezglutenowy Bio 330 ml - Yoko
Dostępność

Napój z Zielonej Herbaty Matcha Bezglutenowy Bio 330 ml - Yoko

Data min. trwałości: 2027/12/13
7,21 zł
2,18 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musztarda z Całymi Ziarnami Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Musztarda z Całymi Ziarnami Bezglutenowa Bio 160 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2027/06/17
12,89 zł
8,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten
Dostępność

Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/28
10,59 zł
15,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
5,23 zł
8,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan
Dostępność

Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan

Data min. trwałości: 2027/11/14
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,47 zł
10,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy o Smaku Paprykowym Bezglutenowe  Bio 125 g Go Pure
Dostępność

Chipsy o Smaku Paprykowym Bezglutenowe Bio 125 g Go Pure

Data min. trwałości: 2027/04/17
15,49 zł
12,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/06/26
6,16 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops