Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Ciastka Kokosowe Bezglutenowe Bio 150 g - Naten
Dostępność

Ciastka Kokosowe Bezglutenowe Bio 150 g - Naten

Data min. trwałości: 2027/01/31
16,13 zł
10,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa BIO  500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa BIO 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,45 zł
2,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafelki z Kremem Kakaowym Bezglutenowe 125 g - Schar
Dostępność

Wafelki z Kremem Kakaowym Bezglutenowe 125 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/04/01
9,16 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,69 zł
3,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
41,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka na Pierogi Bezglutenowe 550 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mieszanka na Pierogi Bezglutenowe 550 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/30
11,89 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hibiskus Cięty BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Hibiskus Cięty BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/01
13,99 zł
15,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops