Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Ciasteczka Czekoladowe Bez Laktozy Bezglutenowe 200 g - Farmo
Dostępność

Ciasteczka Czekoladowe Bez Laktozy Bezglutenowe 200 g - Farmo

Data min. trwałości: 2026/12/31
15,98 zł
7,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,49 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
57,55 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Kokosowe Bezglutenowe Bio 150 g - Naten
Dostępność

Ciastka Kokosowe Bezglutenowe Bio 150 g - Naten

Data min. trwałości: 2027/01/31
16,13 zł
10,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika
Dostępność

Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/22
12,27 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada do Picia Cynamonowa  Bezglutenowa Bio 250 g - Becks Cocoa
Dostępność

Czekolada do Picia Cynamonowa Bezglutenowa Bio 250 g - Becks Cocoa

Data min. trwałości: 2028/06/16
48,89 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola
Dostępność

Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola

Data min. trwałości: 2027/01/29
14,89 zł
7,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Napój z Zielonej Herbaty Matcha Bezglutenowy Bio 330 ml - Yoko
Dostępność

Napój z Zielonej Herbaty Matcha Bezglutenowy Bio 330 ml - Yoko

Data min. trwałości: 2027/12/13
7,21 zł
2,18 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops