Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar
Dostępność

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/06
13,88 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Snack Wafle w Czekoladzie Bezglutenowe 105 g (3x 35 g) - Schar
Dostępność

Snack Wafle w Czekoladzie Bezglutenowe 105 g (3x 35 g) - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/17
9,16 zł
8,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Digestive Choc 150 g - Schar
Dostępność

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Digestive Choc 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/07/08
14,49 zł
9,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Kokos i Migdał Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Kokos i Migdał Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/03/26
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Capelli D'Angelo Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Capelli D'Angelo Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/12/18
8,23 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof
Dostępność

Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof

Data min. trwałości: 2026/12/04
13,49 zł
6,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Smalczyk Wegetariański Bezglutenowy 160 g - Primavika
Dostępność

Smalczyk Wegetariański Bezglutenowy 160 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/02/03
8,99 zł
5,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Ricottą Bezglutenowy Bio 340 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Sos Pomidorowy z Ricottą Bezglutenowy Bio 340 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2028/03/16
19,69 zł
5,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Słonecznikowa Żurawina Bezglutenowa 180 g - Primavika
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Żurawina Bezglutenowa 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/28
7,72 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Bułki Ciabatta Bezglutenowe 170 g (2x 85 g) - Incola
Dostępność

Bułki Ciabatta Bezglutenowe 170 g (2x 85 g) - Incola

Data min. trwałości: 2027/02/05
9,17 zł
5,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babeczka Czekoladowa Bezglutenowa 65 g - Schar
Dostępność

Babeczka Czekoladowa Bezglutenowa 65 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/01/09
4,85 zł
7,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops