Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Kakao Sproszkowane Odtłuszczone Bezglutenowe 80 g - Celiko
Dostępność

Kakao Sproszkowane Odtłuszczone Bezglutenowe 80 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,39 zł
14,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids
Dostępność

Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids

Data min. trwałości: 2027/04/22
7,89 zł
14,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki w Czekoladzie Bez Dodatku Cukru 160 g - Pięć Przemian
Dostępność

Śliwki w Czekoladzie Bez Dodatku Cukru 160 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/02/01
22,99 zł
14,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Warzywne Bezglutenowe 25 g Vegee Bio - McLLOYD'S
Dostępność

Chipsy Warzywne Bezglutenowe 25 g Vegee Bio - McLLOYD'S

Data min. trwałości: 2027/08/23
3,60 zł
14,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy Bio 145 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy Bio 145 ml - Lima

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
14,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Low-Carb KETO Pancake Mix Bezglutenowa 150 g - Bezgluten
Dostępność

Low-Carb KETO Pancake Mix Bezglutenowa 150 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/05/10
21,99 zł
14,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Biała z Erytrytolem i Stewią Bezglutenowa 100 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała z Erytrytolem i Stewią Bezglutenowa 100 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/01/08
15,06 zł
15,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten
Dostępność

Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/28
10,59 zł
15,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hibiskus Cięty BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Hibiskus Cięty BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/01
13,99 zł
15,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero
Dostępność

Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/04/19
28,99 zł
16,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Manioku Solone Bezglutenowe Bio 60 g - El Origen
Dostępność

Chipsy z Manioku Solone Bezglutenowe Bio 60 g - El Origen

Data min. trwałości: 2027/02/20
9,71 zł
16,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops