Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluszki Solone Bezglutenowe 100 g - Bezgluten
Dostępność

Paluszki Solone Bezglutenowe 100 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/05/01
17,39 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała z Kiwi Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała z Kiwi Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/10/14
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/12/13
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała and  Herbata Matcha Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała and Herbata Matcha Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/04/17
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g  (6x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g (6x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,26 zł
18,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastko Owsiane z Pistacjami Bezglutenowe Bio 50 g - Kookie Cat
Dostępność

Ciastko Owsiane z Pistacjami Bezglutenowe Bio 50 g - Kookie Cat

Data min. trwałości: 2027/04/01
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada do Picia Cynamonowa  Bezglutenowa Bio 250 g - Becks Cocoa
Dostępność

Czekolada do Picia Cynamonowa Bezglutenowa Bio 250 g - Becks Cocoa

Data min. trwałości: 2028/06/16
48,89 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops