Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/06/26
6,16 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita
Dostępność

Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita

Data min. trwałości: 2029/07/09
6,02 zł
1,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Precle Salinis Bezglutenowe 60 g - Schar - Precelki bez glutenu
Dostępność

Precle Salinis Bezglutenowe 60 g - Schar - Precelki bez glutenu

Data min. trwałości: 2027/05/10
5,99 zł
9,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Penne Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Penne Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/05/21
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Ryżowe 75 g - Natural
Dostępność

Chrupki Ryżowe 75 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/05/27
5,59 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/06/18
5,49 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Budyń Morelowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon
Dostępność

Budyń Morelowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/19
5,39 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Budyń Truskawkowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon
Dostępność

Budyń Truskawkowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/06/11
5,39 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops