Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Czekolada Słodzona Daktylami Bezglutenowa Bio 80 g Super Fudgio
Dostępność

Czekolada Słodzona Daktylami Bezglutenowa Bio 80 g Super Fudgio

Data min. trwałości: 2027/10/02
28,99 zł
36,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/09/24
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/22
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana
Dostępność

Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana

Data min. trwałości: 2027/05/23
24,19 zł
48,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Agar - Agar Bezglutenowy Bio 10 g - Amylon
Dostępność

Agar - Agar Bezglutenowy Bio 10 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/03
9,29 zł
92,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2027/04/30
7,29 zł
104,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,99 zł
109,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops