Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
41,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 3 kg - Horeca
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 3 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/06/11
36,05 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Sojowy Tamari Bezglutenowy 1 l - Kikkoman
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Bezglutenowy 1 l - Kikkoman

Data min. trwałości: 2027/09/26
38,17 zł
3,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari 25% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari 25% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/02/24
41,27 zł
8,25 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada do Picia Cynamonowa  Bezglutenowa Bio 250 g - Becks Cocoa
Dostępność

Czekolada do Picia Cynamonowa Bezglutenowa Bio 250 g - Becks Cocoa

Data min. trwałości: 2028/06/16
48,89 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/08/31
46,43 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
57,55 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
63,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/06/26
59,88 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - HORECA
Dostępność

Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - HORECA

Data min. trwałości: 2027/12/31
66,50 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/12/04
89,99 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
92,31 zł
9,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops