Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Czekolada Gorzka 100% Kakao Bez Dodatku Cukru BIO 100 g - Torras
Dostępność

Czekolada Gorzka 100% Kakao Bez Dodatku Cukru BIO 100 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/06/13
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstra Uniwersalna Mieszanka Bezglutenowa 1 kg - Bezgluten
Dostępność

Ekstra Uniwersalna Mieszanka Bezglutenowa 1 kg - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/08/23
24,89 zł
2,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/08
25,61 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari 25% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari 25% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/03/26
26,55 zł
10,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari 50% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari 50% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/01/12
32,99 zł
13,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin
Dostępność

Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin

Data min. trwałości: 2027/05/27
34,99 zł
10,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 2 Kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 2 Kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,80 zł
1,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
35,98 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 2 Kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 2 Kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/04
35,99 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/02/23
41,99 zł
8,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
41,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops