Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Choco Balls Chrupki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Schar
Dostępność

Choco Balls Chrupki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/06
18,11 zł
7,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Owocowe Bezglutenowe 375 g - Schar
Dostępność

Musli Owocowe Bezglutenowe 375 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/08/17
19,99 zł
5,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluszki Solone Bezglutenowe 100 g - Bezgluten
Dostępność

Paluszki Solone Bezglutenowe 100 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/05/01
17,39 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Panierka Panko Bezglutenowa 200 g - Meizin
Dostępność

Panierka Panko Bezglutenowa 200 g - Meizin

Data min. trwałości: 2027/11/14
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika
Dostępność

Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,59 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops