Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,79 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka na Gofry Bezglutenowe 350 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mieszanka na Gofry Bezglutenowe 350 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/07
13,69 zł
3,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa Toskana Bezglutenowa Bio 140 G Allos
Dostępność

Pasta Kremowa Toskana Bezglutenowa Bio 140 G Allos

Data min. trwałości: 2027/07/10
9,91 zł
7,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Ryżowa Biała Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Ryżowa Biała Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/22
9,89 zł
1,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała and  Herbata Matcha Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała and Herbata Matcha Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/04/17
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa Pestki Dyni Bezglutenowa 180 g - Primavika
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Pestki Dyni Bezglutenowa 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/04
9,89 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,49 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/08
12,94 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Słonecznikowa CURRY Bezglutenowa 180 g - Primavika
Dostępność

Pasta Słonecznikowa CURRY Bezglutenowa 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/04
7,72 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Agawy Ciemny B/G Bio 350g (250ml) Bio Planet
Dostępność

Syrop z Agawy Ciemny B/G Bio 350g (250ml) Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/03/19
19,19 zł
5,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Ziemniaczane Pizza Italian Style Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy Ziemniaczane Pizza Italian Style Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/04/10
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Bułki Ciabatta Bezglutenowe 170 g (2x 85 g) - Incola
Dostępność

Bułki Ciabatta Bezglutenowe 170 g (2x 85 g) - Incola

Data min. trwałości: 2027/02/05
9,17 zł
5,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops