Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Wafle z Ciecierzycy Bezglutenowe 135 g - Lestello
Dostępność

Wafle z Ciecierzycy Bezglutenowe 135 g - Lestello

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,89 zł
5,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała z Kiwi Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała z Kiwi Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/10/14
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof
Dostępność

Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof

Data min. trwałości: 2026/12/04
13,49 zł
6,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/04
12,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Kukurydziano - Ryżowy Penne Bezglutenowy 250 g - Farmo
Dostępność

Makaron Kukurydziano - Ryżowy Penne Bezglutenowy 250 g - Farmo

Data min. trwałości: 2028/09/30
8,45 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/04/30
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - NaturAvena
Dostępność

Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,69 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Jagodowym 40 g - Celiko
Dostępność

Kisiel o Smaku Jagodowym 40 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/06/30
1,79 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kakao Sproszkowane Odtłuszczone Bezglutenowe 80 g - Celiko
Dostępność

Kakao Sproszkowane Odtłuszczone Bezglutenowe 80 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,39 zł
14,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops