Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Pasta Słonecznikowa Żurawina Bezglutenowa 180 g - Primavika
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Żurawina Bezglutenowa 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/28
7,72 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Kukurydziany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Kukurydziany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/21
12,19 zł
4,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g  (6x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g (6x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,26 zł
18,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Do Wypieku Chleba Ryżowego Bezglutenowa 400 g - Celiko
Dostępność

Mieszanka Do Wypieku Chleba Ryżowego Bezglutenowa 400 g - Celiko

Data min. trwałości: 2026/10/31
9,29 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Biogol
Dostępność

Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,49 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila

Data min. trwałości: 2027/08/13
0,74 zł
4,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy z Kurkumą Rurki Bezglutenowy 300 g - Risolino
Dostępność

Makaron Ryżowy z Kurkumą Rurki Bezglutenowy 300 g - Risolino

Data min. trwałości: 2027/05/20
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Sorgo Bezglutenowa Bio 450 g - Probio
Dostępność

Mąka z Sorgo Bezglutenowa Bio 450 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/06/03
11,09 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/27
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Krajanka Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Krajanka Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/04/17
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/20
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops