Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/21
12,29 zł
6,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,68 zł
0,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,55 zł
4,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops