Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości

Nowości
Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/25
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
36,99 zł
123,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Migdałowy Barista Bez Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Migdałowy Barista Bez Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/02/21
9,29 zł
0,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Glicyna (L-Glicyna) 850 mg 50 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Glicyna (L-Glicyna) 850 mg 50 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/02/12
34,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Maltodekstryna 1 kg - Sunplant
Dostępność

Maltodekstryna 1 kg - Sunplant

Data min. trwałości: 2028/03/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Inulina z Cykorii w Proszku 200 g - VitaFarm
Dostępność

Inulina z Cykorii w Proszku 200 g - VitaFarm

Data min. trwałości: 2030/04/06
17,09 zł
8,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Karob Proszek z Chleba Świętojańskiego 250 g - Vitafarm
Dostępność

Karob Proszek z Chleba Świętojańskiego 250 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,22 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops