Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości

Nowości Oferta-miesiaca
Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
44,68 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona BIO 30 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,89 zł
149,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Herbata Zielona Hojicha w Proszku 50 g - Planteon
Dostępność

Herbata Zielona Hojicha w Proszku 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/17
45,99 zł
91,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/25
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy BIO 1 l - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy BIO 1 l - Lima

Data min. trwałości: 2028/05/26
54,72 zł
5,47 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości Oferta-miesiaca
Masło Klarowane Ghee BIO 750 g (852 ml) - Bio Planet
Dostępność

Masło Klarowane Ghee BIO 750 g (852 ml) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/08
98,04 zł
13,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit
Dostępność

Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/02
174,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops