Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

BESTSELLER

BESTSELLER
Puree Marakuja Premium Pulpa 1 kg Menii
Dostępność

Puree Marakuja Premium Pulpa 1 kg Menii

Data min. trwałości: 2027/06/30
41,49 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pulpa z Mango Alphonso Bez Dodatku Cukru 450 g QF
Dostępność

Pulpa z Mango Alphonso Bez Dodatku Cukru 450 g QF

Data min. trwałości: 2027/05/14
8,48 zł
1,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chipsy Nori Prażone Glony Przekąska Classic 4,5 g - Sen Soy
Dostępność

Chipsy Nori Prażone Glony Przekąska Classic 4,5 g - Sen Soy

Data min. trwałości: 2027/08/05
3,79 zł
75,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
Ostropest Plamisty Mielony Suplement Diety 100 g NaturaVena
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony Suplement Diety 100 g NaturaVena

Data min. trwałości: 2027/06/16
2,79 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Ryż Basmati Biały Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/04
18,29 zł
1,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Marakuja Pulpa z Pestkami 825 g - Kier
Dostępność

Marakuja Pulpa z Pestkami 825 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/03/17
18,84 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,87 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Olej Kokosowy Nierafinowany 900 ml - EOOVITA
Dostępność

Olej Kokosowy Nierafinowany 900 ml - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/10/24
32,27 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Obniżka
KETO Makaron Konjac UDON Bio 270/200 g Keto Chef
Dostępność

KETO Makaron Konjac UDON Bio 270/200 g Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/03/15
6,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Fettuccine 1,4 kg (1 kg) - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Fettuccine 1,4 kg (1 kg) - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/12/25
28,73 zł
2,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Obniżka
Mleko Kokosowe UHT 85% Ekstrakt Kokosa 1L - RealThai
Dostępność

Mleko Kokosowe UHT 85% Ekstrakt Kokosa 1L - RealThai

Data min. trwałości: 2027/04/28
14,61 zł
1,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Ekstrakt z Kokosa Mleko Kokosowe Naturalne 17-18%  Tłuszczu  - Kier
Dostępność

Ekstrakt z Kokosa Mleko Kokosowe Naturalne 17-18% Tłuszczu - Kier

Data min. trwałości: 2028/02/02
16,01 zł
1,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok z Limonki Tłoczony NFC Bio 250 ml - Bio Planet
Dostępność

Sok z Limonki Tłoczony NFC Bio 250 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/14
7,99 zł
3,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Barista 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/07/10
14,49 zł
1,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/03
7,99 zł
0,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Herbata Czarna Bezteinowa Fair Trade Bio 50 g (20x 2,5 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Czarna Bezteinowa Fair Trade Bio 50 g (20x 2,5 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2028/04/13
12,82 zł
25,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/02
9,79 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops