Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

BESTSELLER

BESTSELLER
Makaron Konjac Noodle Bezglutenowy Bio 385g - Better Than Foods
Dostępność

Makaron Konjac Noodle Bezglutenowy Bio 385g - Better Than Foods

Data min. trwałości: 2027/09/10
7,74 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chipsy Nori Teriyaki z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy
Dostępność

Chipsy Nori Teriyaki z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy

Data min. trwałości: 2027/04/23
3,92 zł
87,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Thai Style Bio 270 g (200 g) - Keto Chef
Dostępność

Makaron Konjac Thai Style Bio 270 g (200 g) - Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/04/02
6,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok z Cytryny Złocista Cytryna 250 ml - Sadvit
Dostępność

Sok z Cytryny Złocista Cytryna 250 ml - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/09/02
5,60 zł
2,24 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/03/24
5,24 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Kier
Dostępność

Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,54 zł
5,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava
Dostępność

Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava

Data min. trwałości: 2027/08/01
6,29 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,87 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Budyń o Smaku Waniliowym Bio 38 g - Bio Planet
Dostępność

Budyń o Smaku Waniliowym Bio 38 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/30
3,79 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kreatyna o Smaku Truskawka-Arbuz 4 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna o Smaku Truskawka-Arbuz 4 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/10/10
3,99 zł
99,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops