Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

BESTSELLER

BESTSELLER Megaobniżka
KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena
Dostępność

KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/26
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sardynki w Bio Oliwie z Oliwek 120 g (90 g)  - Pan Do Mar
Dostępność

Sardynki w Bio Oliwie z Oliwek 120 g (90 g) - Pan Do Mar

Data min. trwałości: 2032/06/09
16,69 zł
18,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
Krem z Orzechów Ziemnych 100% 900 g - EOOVITA- Krem Orzechowy
Dostępność

Krem z Orzechów Ziemnych 100% 900 g - EOOVITA- Krem Orzechowy

Data min. trwałości: 2027/02/28
13,27 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Spaghetti 200 g - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Spaghetti 200 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/05/19
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok Mocny Imbir 240 ml - Sadvit
Dostępność

Sok Mocny Imbir 240 ml - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/10/27
12,55 zł
5,02 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/01/20
18,99 zł
1,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/13
11,21 zł
1,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Błonnik Bambusowy 500 g - EOOVITA
Dostępność

Błonnik Bambusowy 500 g - EOOVITA

Data min. trwałości: 2028/01/30
18,25 zł
3,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Woda Źródlana Niegazowana 330 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój
Dostępność

Woda Źródlana Niegazowana 330 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój

Data min. trwałości: 2027/05/27
6,29 zł
1,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chipsy Nori Kimchi z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy
Dostępność

Chipsy Nori Kimchi z Alg Morskich 4,5 g - Sen Soy

Data min. trwałości: 2027/03/17
3,16 zł
70,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/05
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/22
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Obniżka
Makaron Keto (Konjac Typu Noodle do Woka) Bio 270 g - Keto Chef
Dostępność

Makaron Keto (Konjac Typu Noodle do Woka) Bio 270 g - Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/01/15
5,44 zł
2,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój
Dostępność

Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój

Data min. trwałości: 2027/07/03
11,49 zł
1,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka Oferta-miesiaca
Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/25
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Fettuccine Bio 270 (200 g) - Keto Chef
Dostępność

Makaron Konjac Fettuccine Bio 270 (200 g) - Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/05/03
6,49 zł
3,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Suchy Bio Spaghetti 80 g - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Suchy Bio Spaghetti 80 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/23
10,37 zł
12,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops