Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

BESTSELLER

BESTSELLER Obniżka
JAN Woda Lecznicza 1,5 l Krynica+ Kaucja
Dostępność

JAN Woda Lecznicza 1,5 l Krynica+ Kaucja

Data min. trwałości: 2027/04/08
14,69 zł
0,98 zł za 100 ml
+0,50 zł kaucji
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/05
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/22
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena
Dostępność

KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/26
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok Mocny Imbir 240 ml - Sadvit
Dostępność

Sok Mocny Imbir 240 ml - Sadvit

Data min. trwałości: 2027/10/27
12,55 zł
5,02 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
Krem z Orzechów Ziemnych 100% 900 g - EOOVITA- Krem Orzechowy
Dostępność

Krem z Orzechów Ziemnych 100% 900 g - EOOVITA- Krem Orzechowy

Data min. trwałości: 2027/02/28
13,27 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,87 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/11
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sardynki w Bio Oliwie z Oliwek 120 g (90 g)  - Pan Do Mar
Dostępność

Sardynki w Bio Oliwie z Oliwek 120 g (90 g) - Pan Do Mar

Data min. trwałości: 2032/06/09
16,69 zł
18,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Polecamy
Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/10
12,77 zł
1,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Ryż Basmati Biały Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/04
18,29 zł
1,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Obniżka
Mleko Kokosowe UHT 85% Ekstrakt Kokosa 1L - RealThai
Dostępność

Mleko Kokosowe UHT 85% Ekstrakt Kokosa 1L - RealThai

Data min. trwałości: 2027/04/28
14,61 zł
1,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/01/20
18,99 zł
1,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Ekstrakt z Kokosa Mleko Kokosowe Naturalne 17-18%  Tłuszczu  - Kier
Dostępność

Ekstrakt z Kokosa Mleko Kokosowe Naturalne 17-18% Tłuszczu - Kier

Data min. trwałości: 2028/02/02
16,01 zł
1,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Yerba Mate Taragui Energia 500 g
Dostępność

Yerba Mate Taragui Energia 500 g

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Błonnik Bambusowy 500 g - EOOVITA
Dostępność

Błonnik Bambusowy 500 g - EOOVITA

Data min. trwałości: 2028/01/30
18,25 zł
3,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Marakuja Pulpa z Pestkami 825 g - Kier
Dostępność

Marakuja Pulpa z Pestkami 825 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/03/17
18,84 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok z Cytryn NFC Bio 1 l - Bio Planet - Sok z Cytryny
Dostępność

Sok z Cytryn NFC Bio 1 l - Bio Planet - Sok z Cytryny

Data min. trwałości: 2027/05/07
23,02 zł
2,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pajarito Tradicional Yerba Mate 1kg
Dostępność

Pajarito Tradicional Yerba Mate 1kg

Data min. trwałości: 2028/02/29
23,23 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Olej Kokosowy Nierafinowany 900 ml - EOOVITA
Dostępność

Olej Kokosowy Nierafinowany 900 ml - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/10/24
32,27 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Fettuccine 1,4 kg (1 kg) - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Fettuccine 1,4 kg (1 kg) - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/12/25
28,73 zł
2,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops