Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety (ekologiczne, organiczne, w proszku, w kroplach, w kapsułkach itp.)

Obniżka
Kolagen Morski i Hialuron i Wit C 60 Tabletek - Intenson
Dostępność

Kolagen Morski i Hialuron i Wit C 60 Tabletek - Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/29
40,41 zł
0,67 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat o Smaku Mango-Marakuja 260 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna Monohydrat o Smaku Mango-Marakuja 260 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/09
48,99 zł
18,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat o Smaku Truskawka-Arbuz 260 g - Intenson
Dostępność

Kreatyna Monohydrat o Smaku Truskawka-Arbuz 260 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/09/13
48,99 zł
18,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła  o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g-  Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g- Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/06
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/06/08
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Berberyna HCL 60 Kapsułek - Intenson
Dostępność

Berberyna HCL 60 Kapsułek - Intenson

Data min. trwałości: 2027/03/07
61,99 zł
1,03 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Wegańskie o Smaku Czekoladowym 900 g - Intenson
Dostępność

Białko Wegańskie o Smaku Czekoladowym 900 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/01/03
71,37 zł
7,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Wegańskie o Smaku Waniliowym 900 g - Intenson
Dostępność

Białko Wegańskie o Smaku Waniliowym 900 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/01/03
82,99 zł
9,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Pure 420 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Pure 420 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/06/12
80,83 zł
19,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Multi Kolagen Lemoniada z Witaminą C Mango-Marakuja 660 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Lemoniada z Witaminą C Mango-Marakuja 660 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
104,99 zł
15,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops