Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety (ekologiczne, organiczne, w proszku, w kroplach, w kapsułkach itp.)

Obniżka
Spirulina Proszek BIO 100 g - Intenson
Dostępność

Spirulina Proszek BIO 100 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/25
33,17 zł
33,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen 60 g - Intenson
Dostępność

Kolagen 60 g - Intenson

Data min. trwałości: 2030/09/11
19,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen +Witamina C +Kwas Hialuronowy 60 g - Intenson
Dostępność

Kolagen +Witamina C +Kwas Hialuronowy 60 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/06
20,89 zł
34,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/06/12
5,49 zł
54,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Morski+ Kwas Hialuronowy+ Witamina C 90 Tabletek - Intenson
Dostępność

Kolagen Morski+ Kwas Hialuronowy+ Witamina C 90 Tabletek - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/15
32,67 zł
72,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops