Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
14,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,50 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Bananowe 1 kg - Targroch
Dostępność

Chipsy Bananowe 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ksylitol 1 kg - Targroch
Dostępność

Ksylitol 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/08/24
27,99 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Kokosowa 500 g - Targroch
Dostępność

Mąka Kokosowa 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/31
12,79 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Olej Kokosowy Rafinowany 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Kokosowy Rafinowany 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,72 zł
2,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Suszone Bez Pestek 500 g - Targroch
Dostępność

Daktyle Suszone Bez Pestek 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/29
23,99 zł
2,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch
Dostępność

Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
23,23 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Czarny 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż Czarny 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
22,99 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,39 zł
2,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe 1 kg - Targroch
Dostępność

Wiórki Kokosowe 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/02
21,49 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Sezam Ziarno 100 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
2,12 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops