Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/05
10,34 zł
4,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Nerkowca 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
41,27 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kokosowa 500 g - Targroch
Dostępność

Pasta Kokosowa 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/15
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Naturalny 500 g - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,19 zł
3,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
19,09 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch
Dostępność

Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/01
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch
Dostępność

Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
9,29 zł
3,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bób Prażony Solony 500 g - Targroch
Dostępność

Bób Prażony Solony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
18,16 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Daktylowy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop Daktylowy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/23
12,69 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe 500 g - Targroch
Dostępność

Chipsy Kokosowe 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
17,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch
Dostępność

Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/11/15
17,89 zł
3,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ksylitol 500 g - Targroch
Dostępność

Ksylitol 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/25
17,89 zł
3,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/01/02
34,99 zł
3,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch
Dostępność

Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,37 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
16,99 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
8,45 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/30
32,99 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch
Dostępność

Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,47 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MSM Proszek - 500 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/08
16,38 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch
Dostępność

Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2030/04/06
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops