Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Jagody Goji Suszone 250 g - Targroch
Dostępność

Jagody Goji Suszone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
18,69 zł
7,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśnie Suszone 500 g - Targroch
Dostępność

Wiśnie Suszone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
38,89 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały w Płatkach 250 g - Targroch
Dostępność

Migdały w Płatkach 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2026/12/31
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Granulowany 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Granulowany 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Migdałowa 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Migdałowa 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
26,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
45,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Prażone Solone 250 g Targroch
Dostępność

Pistacje Prażone Solone 250 g Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chałwa Kakaowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch
Dostępność

Chałwa Kakaowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
28,99 zł
9,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 500 g - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/18
48,99 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,89 zł
9,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch
Dostępność

Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Macadamia 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Macadamia 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/08
26,04 zł
10,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Brazylijskie 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Brazylijskie 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
52,99 zł
10,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops