Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch
Dostępność

Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/27
52,99 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
15,89 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/06
26,69 zł
5,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Goji Suszone 1 kg - Targroch
Dostępność

Jagody Goji Suszone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
53,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/10
16,29 zł
5,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bób Prażony Solony 250 g - Targoch
Dostępność

Bób Prażony Solony 250 g - Targoch

Data min. trwałości: 2027/07/31
13,59 zł
5,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Płatki 1 kg - Targroch
Dostępność

Migdały Płatki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
54,44 zł
5,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Spirulina Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

Spirulina Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/20
13,97 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/08/31
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch
Dostępność

Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,64 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Ciemne 500 g - Targroch
Dostępność

Morele Suszone Ciemne 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/27
28,99 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maca Proszek Korzeń Mielony 250 g - Targroch
Dostępność

Maca Proszek Korzeń Mielony 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/20
14,79 zł
5,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane 250 g - Targroch
Dostępność

Migdały Blanszowane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/19
15,16 zł
6,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane 1 kg - Targroch
Dostępność

Migdały Blanszowane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
61,99 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hibiskus Kwiat Suszony 100 g - Targroch
Dostępność

Hibiskus Kwiat Suszony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch
Dostępność

Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/07
16,79 zł
6,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dziki 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż Dziki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona (Wiśnia Peruwiańska) 1 kg - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona (Wiśnia Peruwiańska) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/22
71,37 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dziki 500 g - Targroch
Dostępność

Ryż Dziki 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
35,99 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops