Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Obniżka
Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Adzuki 1 kg - Targroch
Dostępność

Fasola Adzuki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Kwas Cytrynowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch
Dostępność

Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/01
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Goji Suszone 250 g - Targroch
Dostępność

Jagody Goji Suszone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
18,69 zł
7,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
19,09 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Naturalny 500 g - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,19 zł
3,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane 250 g - Targroch
Dostępność

Migdały Blanszowane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/19
15,16 zł
6,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Guarana Proszek 100 g - Targroch
Dostępność

Guarana Proszek 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/11
19,38 zł
19,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały w Płatkach 250 g - Targroch
Dostępność

Migdały w Płatkach 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2026/12/31
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kokosowa 500 g - Targroch
Dostępność

Pasta Kokosowa 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/15
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MSM Proszek - 500 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/08
16,38 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe 1 kg - Targroch
Dostępność

Wiórki Kokosowe 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/02
21,49 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch
Dostępność

Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,37 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops