Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MSM Proszek - 500 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/08
16,38 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Naturalny 500 g - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,19 zł
3,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone na Słońcu 250 g - Targroch
Dostępność

Pomidory Suszone na Słońcu 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/04
10,80 zł
4,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/30
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,89 zł
1,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
16,99 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hibiskus Kwiat Suszony 100 g - Targroch
Dostępność

Hibiskus Kwiat Suszony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ksylitol 500 g - Targroch
Dostępność

Ksylitol 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/25
17,89 zł
3,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż do Sushi 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż do Sushi 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,89 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 500 g - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/18
48,99 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Syrop z Agawy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop z Agawy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/18
15,39 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
9,24 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch
Dostępność

Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,64 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Daktylowy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop Daktylowy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/23
12,69 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Inulina z Korzenia Cykorii Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

Inulina z Korzenia Cykorii Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/11/23
11,39 zł
4,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch
Dostępność

Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,29 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,39 zł
2,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/06
26,69 zł
5,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops