Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch
Dostępność

Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
14,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Ciemne 500 g - Targroch
Dostępność

Morele Suszone Ciemne 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/27
28,99 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch
Dostępność

Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2030/04/06
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hibiskus Kwiat Suszony 100 g - Targroch
Dostępność

Hibiskus Kwiat Suszony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch
Dostępność

Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/11/15
17,89 zł
3,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 500 g - Targroch
Dostępność

Ciecierzyca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Babka Płesznik Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dziki 500 g - Targroch
Dostępność

Ryż Dziki 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
35,99 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż do Sushi 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż do Sushi 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,89 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/02
10,69 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops