Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

MSM Proszek - 500 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/08
16,38 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona (Wiśnia Peruwiańska) 1 kg - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona (Wiśnia Peruwiańska) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/22
71,37 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
9,24 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,43 zł
1,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwiat Hibiskusa Suszony 250 g - Targroch
Dostępność

Kwiat Hibiskusa Suszony 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,50 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,09 zł
4,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Agar - Agar Proszek 100 g - Targroch
Dostępność

Agar - Agar Proszek 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2026/12/23
17,79 zł
17,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały w Płatkach 250 g - Targroch
Dostępność

Migdały w Płatkach 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2026/12/31
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karob Proszek (Mączka Chleba Świętojańskiego) 1 kg - Targroch
Dostępność

Karob Proszek (Mączka Chleba Świętojańskiego) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,99 zł
1,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe 500 g - Targroch
Dostępność

Chipsy Kokosowe 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
17,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Goji Suszone 1 kg - Targroch
Dostępność

Jagody Goji Suszone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
53,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe 1 kg - Targroch
Dostępność

Wiórki Kokosowe 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/02
21,49 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch
Dostępność

Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/04
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch
Dostępność

Morele Suszone Ciemne Niesiarkowane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/27
52,99 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Suszona Owoc 1 kg - Targroch
Dostępność

Morwa Biała Suszona Owoc 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/30
42,72 zł
4,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Brązowy Naturalny 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż Brązowy Naturalny 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,39 zł
0,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch
Dostępność

Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/07
16,79 zł
6,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Kokosowa 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
17,89 zł
1,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops