Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Nie zgadzamy się na agresję i cierpienie! Z bólem wyprzedajemy i wycofujemy rosyjskie i białoruskie produktyprodukty!

To nie była dla nas łatwa decyzja, ale z dniem dzisiejszym rozpoczynamy w naszym sklepie po tym linkiem  https://marketbio.pl/category/wyprzedaz-rosji

 i pod tym https://marketbio.pl/sk_shopping_list/show/19970/42526b1849b16efcdf4ab681bcfc8146

wyprzedaż i wycofywanie produktów pochodzących z Rosji i Białorusi. Produkty z tych krajów stanowią ok. 3% naszego asortymentu - nie jest to na szczęście dużo, zawsze bowiem staramy się wspierać w pierwszej kolejności naszą rodzimą gospodarkę.


Serce nam pęka, bo są to dobre produkty, a za ich produkcję odpowiadają w dużej mierze mali przedsiębiorcy, tacy jak my, którzy muszą utrzymać swoje rodziny i pracowników, i którzy z dużym prawdopodobieństwem, w co głęboko wierzymy, stoją w kontrze do aktualnej agresji. Co więcej, dużo polskich, małych firm - naszych wieloletnich dostawców, zajmujących się importem tylko i wyłącznie tych produktów, zapłaci tego cenę.


Dlatego gorąco apelujemy - nie skreślajcie już teraz produktów spożywczych i kosmetyków z Rosji i Białorusi, gorączkowo sprawdzając kody EAN, chociaż zapewne dużo w Was złości, żalu i niepokoju. Miejcie na uwadze, że te produkty, zarówno polskie sklepy, jak i polscy dystrybutorzy mają już na swoich stockach, zamrozili w nich pieniądze, zajmują one przestrzenie magazynowe... Bojkotując w ten sposób produkty rosyjskie zaszkodzicie w dużej mierze polskim przedsiębiorstwom, które nie mogąc sprzedać tych towarów prawdopodobnie upadną lub zanotują duże straty, a produkty się zmarnują.


Wierzymy, że przez naszą codzienną działalność możemy zmieniać świat na lepszy - to jest największy sens naszej pracy. Dlatego w obliczu tak potężnej agresji, cierpienia i nieszczęść, które dotykają naszych wschodnich sąsiadów, musimy powiedzieć stanowcze NIE i zaprzestać wspierania gospodarek republik, którymi władają agresorzy. Z tego względu podjęliśmy decyzję, że wyprzedajemy i wycofujemy produkty rosyjskie i białoruskie z naszej oferty, ale tylko we współpracy z naszymi polskimi kontrahentami. Do naszych polskich dostawców, którzy także wyrazili chęć wyprzedaży, wysłaliśmy pismo, informujące o naszym wsparciu przy wyprzedawaniu rosyjskich i białoruskich produktów. Zaoferowaliśmy również gotowość do szybkiego wprowadzenia zamienników i nowości z innych krajów.


Żywimy głęboką nadzieję, że ten niepotrzebny nikomu konflikt, zostanie czym prędzej zażegnany i będziemy mogli na nowo oferować Wam produkty z nowej, wolnej od niszczycielskiego reżimu Rosji i Białorusi. Wierzymy też, że podejmiecie dobre decyzje zakupowe i wspomożecie polskich przedsiębiorców w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.


Liczymy, że zrozumiecie naszą decyzję i prośbę.


Przesyłamy Wam dużo (s)pokoju.

 

Odpowiedzi na powstałe pytania:

Czy myślimy przy naszej decyzji o Rosjanach których członkowie rodzin tylko wykonują polecenia?

To była trudna decyzja ponieważ jest to dla nas koszt i utrudnienie, a także dla naszych dostawców w Polsce, o których nie zapominamy. Jednak podjęliśmy tę decyzję w celu ochrony życia ludzkiego nie patrząc na interesy nasze i innych ludzi. Rosjanie mogli nawet nie wiedzieć jakie działania jadą realizować, ale już wiedzą i nadal je wykonują. Nie dość, że musimy w każdy możliwy sposób próbować to powstrzymać to jeszcze pokazać całemu światu na co skażą swój kraj dowódcy rozwiązujący swoje problemy poprzez wojnę. Ten kraj musi szybko gospodarczo upaść, a potem po zmianie dowództwa być możemy będziemy go humanitarnie ratować.. też nie wiemy co będzie..

Rozumiemy Państwa emocje, także nam jest trudno jednoznacznie przyjąć tę sytuację do wiadomości.

 

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google