Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Suplementy dla wegan

Pobierz obrazki

suplementy dla wegan

Suplementy dla wegan i wegetarian od Pharmovit®

Witamina B12

Największym kłopotem z jakim spotykają się weganie jest witamina B12, a raczej jej niedobór. Witamina ta, która pomaga m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego w diecie roślinnej występuje w śladowych ilościach. Tak niewielkich, że weganie nie są w stanie z ich pomocą pokryć dziennego zapotrzebowania.

witamina B12 dla vegan

Witamina D

Lato wielkimi krokami zbliża się do końca, krótkie dni spowodują, że produkcja witaminy D znów stanie się utrudniona. Do pewnego czasu weganie suplementowali się słabszą formą witaminy D - ergokalcyferolem, który można było pozyskać z uprawianych w świetle UV pieczarek. W tej chwili problem został rozwiązany i na rodzimym rynku suplementów diety możemy się spotkać z wegańską witaminą D3 pozyskiwaną z alg morskich!

witamina d3

Żelazo

Żelazo pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. Osoby na diecie wegańskiej i wegetariańskiej powinny szczególnie zadbać o obecność tego minerału w swojej diecie.

żelazo organiczne dla wegan

Pharmovit® Clean Label

Do produkcji suplementów linii Clean Label  Pharmovit używa składników standaryzowanych, o jakości potwierdzonej certyfikatami. Współpracuje z licznymi, renomowanymi, ale przede wszystkim zaufanymi dostawcami z całego świata aby dostarczyć produkt najwyższej klasy, skuteczny i przede wszystkim bezpieczny.

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google