Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Nowa linia suplementów na bazie ekstraktów

01-09-2020

Soul-Farm to firma z Bielska-Białej produkująca suplementy diety i zdrową żywność w oparciu o najwyższe standardy HACCP.

Podczas produkcji nie używamy konserwantów, antyzbrylaczy czy innych sztucznych dodatków – dbamy o czyste składy naszych produktów, tak by Klient otrzymał maksymalną dawkę ekstraktu – zgodnie z mottem, którym się kierujemy „Dla zdrowia i witalności”.

Naszą dumą jest linia kapsułek PREMIUM, która otrzymuje liczne wyróżnienia. Są to ekstrakty roślinne i związki mineralne zamknięte w roślinną, pullulanową kapsułkę. Dzięki temu seria PREMIUM jest przyjazna dla wegan. To, co wyróżnia nasze suplementy to skład - do naszych kapsułek nie dodajemy absolutnie żadnych dodatków i wypełniaczy. Dzięki temu otrzymują Państwo dobrze przyswajalny produkt wysokiej jakości.

Dawka informacji o naszych kapsułkach i opakowaniach:

Pullulan, z którego stworzone są kapsułki dla naszych suplementów to naturalny, roślinny węglowodan otrzymany w procesie fermentacji grzybów aureobasidum pullulans. Jego główną zaletą jest duża szczelność, dzięki której doskonale chroni wrażliwe na tlen związki roślinne. Dodatkowo pullulan jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, a jego produkcja nie wymaga użycia chemikaliów czy dużych maszyn przemysłowych.

Opakowania dla naszych suplementów z serii premium stworzone są nie z zwykłego plastiku a z zielonego polietylenu, tworzywa wytwarzanego przy użyciu trawy cukrowej. są zdatne do recyklingu a ich produkcja nie emituje dwutlenku węgla do atmosfery w takich ilościach, jak ma to miejsce przy zwykłym plastiku z surowców kopalnianych. Dodatkowo trawa cukrowa użyta do produkcji zielonego polietylenu przyczynia się do pochłaniania co2 z powietrza, a wszystkie jej uprawy są ściśle kontrolowane.

Celem firmy jest dostarczanie Klientom pełnowartościowych suplementów diety, zawierających standaryzowane ekstrakty roślinne, w bezpiecznych i przyjaznych środowisku opakowaniach. Dlatego stworzyliśmy nowe Mixy: 

Oxythin 60 kaps / 560 mg

zawiera: ekstrakt z czarnego pieprzu, kurkumę, pikolinian chromu, ekstrakt z malin oraz z zielonej herbaty

Wieloskładnikowa kompozycja wspiera procesy metaboliczne. Piperyna z czarnego pieprzy wspiera trawienie, natomiast ketony z malin wpływają na prawidłowy metabolizm tłuszczy. Chrom bierze udział w przemianach białek, tłuszczy oraz glukozy oraz jest składnikiem enzymów trawiennych

 

oxythin soulfarm

 

Procomplex 60 kaps / 540 mg

zawiera: ekstrakt z czosnku, ekstrakt z czarciego pazura, ekstrakt z czystka kreteńskiego, ekstrakt z aceroli

Wieloskładnikowy suplement wspiera system immunologiczny. Alliny i alliacyna z czosnku oraz witamina c z aceroli korzystnie wpływają na poprawę odporności. Harpagozydy z czarciego pazura wykazują działanie przeciwzapalne.

 

procomplex soulfarm

 

Zielony Detoks 60 kaps / 500mg

zawiera: ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakty z pokrzywy, ekstrakt z ostropestu plamistego, sproszkowaną chlorelę

To połączenie zielonych ekstraktów roślinnych i algi chlorelli. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu zawiera polifenole EGCG z ekstraktów z zielonej herbaty i pokrzywy, które chronią komórki przed działaniem wolnych rodników i stresu oksydacyjnego. Krzemionka stanowi budulec tkanek takich jak skóra, włosy czy paznokcie

zielony detoks soulfarm

Hepafix 120 kaps / 560 mg

zawiera: ekstrakt z karczocha oraz ekstrakt z ostropestu

Hepafix dedykowany jest wsparciu prawidłowej pracy wątroby. Zawiera sylimarynę zawartą w ostropeście plamistym oraz cynarynę z karczocha. Obie te substancje korzystnie wpływają na ochronę i prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

hepafix soulfarm

 

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google