Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Polskie suplementy na bazie ekstraktów bez chemii, bez wypełniaczy, bez konserwantów, przeciwzbrylaczy i barwników.

09-07-2020

Branża suplementów w mediach

Wszechobecny rozwój wielu dziedzin naszej gospodarki sprawia, że konkurencja pomiędzy firmami z dnia na dzień rośnie. Każdy chce być lepszy od pozostałych. Branża suplementów jest tego najlepszym przykładem. W ostatnich latach zaobserwowaliśmy kolosalny skok zainteresowania tymi niepozornymi kapsułkami, których reklamy bombardują nas z każdej strony. Włączasz radio –reklamy. W telewizji–reklamy. To może czasopismo? Reklamy! Każda obiecuje coraz to lepsze działanie prezentowanego produktu. Strzykające kolana, pseudolekarze polecający kolorowe opakowania środków na każdą przypadłości uśmiechnięte rodziny biegające po łące. Każdy producent zachwala swoje preparaty. Ale jak jest naprawdę? Który produkt rzeczywiście jest dobry? Komu wierzyć? Mądre i świadome wybieranie produktów to klucz do sukcesu. Na początku trzeba zdać sobie sprawę, że suplementy diety to nie leki! Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety. Chcesz wesprzeć swoje zdrowie lub brakuje ci mikroelementów? W takich przypadkach śmiało możesz spróbować tej formy wsparcia organizmu.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając suplement dla siebie?

Wybieraj produkty bez sztucznych wypełniaczy! Kupujesz produkt, aby spożywać wypełniacze czy substancje prozdrowotne? Zależy ci na suplementacji ekstraktów ziołowych czy na suplementacji chemicznego stearynianu magnezu? No właśnie! Więc dlaczego masz jeść coś, co jest Twojemu organizmowi całkowicie zbędne. Warto się skupić na czystych kapsułkach, zawierających w swoim wnętrzu tylko to czego potrzebujesz. „Clean label” to trend, który coraz śmielej pojawia się w sprzedawanych produktach. To gwarancja jakości! Wybierając produkt z czystą etykietą klient ma pewność, że skład pozbawiony jest syntetycznych substancji dodatkowych, treści są napisane jasno i klarownie, a użyte składniki roślinne są naturalne i uważane za tradycyjne.

Polska marka Pharmovit

Pharmovit to polska firma, która od wielu lat szczyci się czystym składem. Jako jedni z pierwszych Pharmovit wprowadził na polski rynek pokaźną ofertę ekstraktów roślinnych, gdzie w składzie produktu był tylko ekstrakt i naturalne wytłoki jabłkowe. Nic więcej. Bez chemii, bez wypełniaczy, bez konserwantów, przeciwzbrylaczy i barwników. Jak to możliwe? Firma ta posiada własną linię produkcyjną zaopatrzoną w innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu udało się wyeliminować stosowanie wszystkich dodatkowych substancji chemicznych. Jak sami podkreślają: „Nasze produkty komponujemy w oparciu o naturalne składniki. Zależy nam na tym, by to co najlepsze z natury było ogólnodostępne. Tworzymy niespotykane na rynku i jedyne w swoim rodzaju receptury, które trudno znaleźć w innych produktach. Wykorzystujemy wielokompleksowe struktury, które łączą w sobie różnorodność roślin, witamin, minerałów, enzymów, przeciwutleniaczy i pierwiastków śladowych, które działają synergicznie. Każdy nasz produkt jest starannie zaplanowany i jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Tam gdzie to tylko możliwe dajemy maksymalną dawkę danego składnika –wszystko po to, żeby osiągnąć zakładany efekt i działanie. ”Bardzo dużym zainteresowaniem wśród sympatyków Pharmovit cieszy się najnowsza linia.
pharmovit
 

Linia Herballine

Funkcjonalne suplementy diety wchodzące w jej skład wyróżniają się niepowtarzalnym składem, bazującym wyłącznie na naturalnych ekstraktach, witaminach, minerałach oraz dodatku BioPerine. Wszystkie te wyjątkowe składniki zostały zamknięte w opatentowanej, europejskiej kapsułce roślinnej Vcaps, wolnej od dwutlenku tytanu i innych barwników. Opakowanie z kolei stanowi wysokiej jakości szkło farmaceutyczne, które stanowi skuteczną barierę i chroni produkt przed promieniowaniem UV. Warto dodać, że Herballine oprócz trendu „Clean label” (oznaczonego na etykiecie ikonką „100% Pure”), stawia również na trend „eko”.Szklany słoiczek produktu został stworzony ze szkła pochodzącego z recyklingu, a po zużyciu produktu niniejsze szkło może zostać poddane recyklingowi ponownie. Pharmovit gwarantuje również najwyższą dbałość na każdym etapie powstawania produktu –począwszy od restrykcyjnych kryteriów selekcji surowców, poprzez wyjątkową dokładność procesu produkcji zgodną z wymogami HACCP, aż po szczegółową kontrolę produktu gotowego. Nie kupuj pod wpływem impulsu. Nie daj się zwieść kolorowym kapsułkom, efektownym opakowaniom, fantastycznym opisom obiecującym cuda i zbyt barwnym obietnicom sprzedawców. Postaw na fakty i przeczytaj skład produktu, który kupujesz. Postaw na jakość. Wszyscy mamy tylko jedno zdrowie, dlatego powinniśmy dbać o nie jak najlepiej i suplementować się tylko wysokiej jakości produktami, bez zbędnej chemii.
 
herballine
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google