Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Syberyjskie ziołowe pasty do zębów

27-04-2020

Czy wiesz, że wszystko czego potrzebują Twoje zęby znajdziesz w pastach Natura Siberica?

pasta ziołowa natura syberica syberyjskie pasty

Już teraz dostępna jest szeroka oferta idealnie skrojona dla posiadaczy nawet wrażliwych zębów i dziąseł! Naturalne past do zębów stworzone są na bazie skutecznej formuły wykorzystującej olej z nasion sosny syberyjskiej, unikalne zioła oraz rośliny dalekiej północy. Niezwykłą skuteczność tych produktów zapewnia tradycyjna metoda ręcznych zbiorów syberyjskich roślin, zwana dzikimi zbiorami. DObrym przykładem jest pasta do zębów "siedem ziół: z serii Natura Siberica

pasta ziołowa natura syberica syberyjskie pasty

Naturalny Kompleks Wybielający zawarty w paście Polar Night rozjaśnia kolor zębów, co pomaga przywrócić im biel. Syberyjskie zioła kompleksowo pielęgnują jamę ustną i zapewniają świeży oddech przez cały dzień. Pasty Natura Siberica skutecznie czyszczą zęby, nie uszkadzając jednocześnie szkliwa, co jest niezwykle istotne w przypadku zębów wrażliwych. Zapobiegają powstawaniu płytki nazębnej, wzmacniają i chronią zarówno zęby jak i dziąsła. Dodatkowo zawarta w paście sól morska hamuje rozwój bakterii i pomaga wzmocnić szkliwo. Składniki zawarte w pastach Natura Siberica posiadają certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo stosowania, ponieważ nie zawierają substancji drażniących takich jak SLS, fluor i parabeny. Zalety past Natura Siberica zostały docenione i nagrodzone srebrnym medalem Najlepszy Produkt 2020 – Wybór Konsumentów, który otrzymała Natura Siberica Czarna Pasta do zębów w kategorii: produkty i akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej.

Wachlarz pasty Natura Siberica na bazie organicznych składników pozwoli w pełni zadbać o naturalny i piękny uśmiech nawet najbardziej wymagających klientów.

pasta ziołowa natura syberica syberyjskie pasty

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google