Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Pozostałe Bakalie

Kasztany Jadalne Całe Gotowane Bio 320 g Danival
Dostępność

Kasztany Jadalne Całe Gotowane Bio 320 g Danival

Data min. trwałości: 2029/01/26
39,83 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 100 g - Big Nature
Dostępność

Miechunka Suszona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/20
13,48 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnik Owoc BIO 50 g - Planteon
Dostępność

Rokitnik Owoc BIO 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/25
9,69 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarna Jagoda Suszona 50 g - Becla
Dostępność

Czarna Jagoda Suszona 50 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/09/07
27,97 zł
55,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowane Chrupki z Borówki Wysokiej Eko 30 g Dary Natury
Dostępność

Liofilizowane Chrupki z Borówki Wysokiej Eko 30 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/01
20,34 zł
67,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Berberys Owoc 500 g - Planteon
Dostępność

Berberys Owoc 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/30
57,99 zł
11,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kakao & Nuta Limonki 65 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Kulki Kakao & Nuta Limonki 65 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/17
6,52 zł
10,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowane Chrupki Owocowy Sad Eko 40 g Dary Natury
Dostępność

Liofilizowane Chrupki Owocowy Sad Eko 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/04/04
20,07 zł
50,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Malina Suszona 100 g - Becla
Dostępność

Malina Suszona 100 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/07/22
29,04 zł
29,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Malina Suszona 50 g - Becla
Dostępność

Malina Suszona 50 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/08/25
19,97 zł
39,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Jagody Inkaskie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Jagody Inkaskie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/22
95,38 zł
9,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops