Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Pozostałe Bakalie

Miechunka Suszona 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Miechunka Suszona 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/22
37,77 zł
7,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet
Dostępność

Maliny Liofilizowane Malina Bio 30 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
31,85 zł
106,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Truskawka (Liofilizowane Truskawki) 100 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Truskawka (Liofilizowane Truskawki) 100 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/30
33,03 zł
33,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit
Dostępność

Duża Chrupiąca Malina (Liofilizowane Maliny) 140 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/03/24
42,99 zł
30,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jagody Inkaskie Suszone Bio 400 G - Bio Planet
Dostępność

Jagody Inkaskie Suszone Bio 400 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/22
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit
Dostępność

Duże Chrupiące Owoce (Liofilizowane Owoce) 150 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/28
38,17 zł
25,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasztany Jadalne Całe Gotowane Bio 320 g Danival
Dostępność

Kasztany Jadalne Całe Gotowane Bio 320 g Danival

Data min. trwałości: 2029/01/26
39,83 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 500 g - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/18
48,99 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Berberys Owoc 500 g - Planteon
Dostępność

Berberys Owoc 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/30
57,99 zł
11,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona (Wiśnia Peruwiańska) 1 kg - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona (Wiśnia Peruwiańska) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/22
71,37 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Jagody Inkaskie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Jagody Inkaskie Suszone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/22
95,38 zł
9,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops