Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Pozostałe Bakalie

Miechunka Suszona 100 g - Big Nature
Dostępność

Miechunka Suszona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/20
13,48 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Malina 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Malina 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
66,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rokitnik Owoc BIO 50 g - Planteon
Dostępność

Rokitnik Owoc BIO 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/25
9,69 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Kakao & Nuta Limonki 65 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Kulki Kakao & Nuta Limonki 65 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/17
6,52 zł
10,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Mocy Kakao i Nuta Pomarańczy 65 g - Kubara
Dostępność

Kulki Mocy Kakao i Nuta Pomarańczy 65 g - Kubara

Data min. trwałości: 2027/08/17
8,69 zł
13,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp
Dostępność

Truskawka Owoce Liofilizowane 13 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,49 zł
65,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Kandyzowany Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Imbir Kandyzowany Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/30
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp
Dostępność

Owoce Liofilizowane Borówka 15 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,79 zł
51,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłkowo - Śliwkowa 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska Jabłkowo - Śliwkowa 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/01/31
2,09 zł
13,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Przekąska Jabłkowo -Jeżynowa 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Baton Przekąska Jabłkowo -Jeżynowa 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/03/31
2,09 zł
13,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłkowo - Truskawkowa 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska Jabłkowo - Truskawkowa 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/03/31
1,89 zł
11,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops